قابل توجه سهامداران محترم :

 

با توجه به سئوالات رايج سهامداران محترم از امور سهام، جهت آگاهي بيشتر شما عزيزان در ذيل اشاره مختصري به برخي از موارد عمومي صورت گرفته، اميد است ارائه اين توضيحات اجمالي مفيد به فايده قرار گيرد.

 

1-     كارت مهرگستركشاورزي : شركت سامان گستر جزء معدود شركتهايي بوده كه رأساً اقدام به افتتاح حساب فراگير بانكي براي تك ‌تك سهامداران اوليه خود نزد بانك كشاورزي- شعبه ميدان احمدآباد نموده است و كارتهاي مهرگستر كشاورزي نيز طي چند مرحله در همان سالها تحويل سهامداران گرامي شده است، لذا سود سهام هر ساله پس از درخواست سهامدار و در تاريخهاي مقرر به اين حساب واريز مي‌گردد.

2-     انقضاءكارت : نظر به اينكه كليه كارتهاي بانكي تاريخ انقضاء داشته، لذا درصورت منقضي شدن كارت در زمان مقرر لازم است سهامداران با مراجعه به نزديكترين شعب بانك كشاورزي نسبت به تجديد كارت خود اقدام نمايند. بديهي است جهت تجديد كارت، شماره حساب بانكي نياز مي‌باشد كه در صورت عدم آگاهي از آن مي‌توان طي تماس با واحد سهام نسبت به اخذ شماره حساب اقدام نمود. 

3-     انسداد كارت : با توجه به اينكه در زماني كه حسابهاي كشاورزي براي سهامداران محترم اين شركت افتتاح گرديده هنوز شماره ملي وجود نداشت و در حال حاضر ثبت شماره ملي از الزامات بانكي مي‌باشد لذا بانك عامل در خصوص افرادي كه كد ملي آنها در سيستم بانكي ثبت نشده و تصوير ‌كارت ‌ملي آنها به بانك ارائه نشده اقدام به انسداد حساب مي‌نمايد كه در اين صورت سهامداران محترم با مراجعه به بانك كشاورزي- شعبه ميدان احمدآباد يا ساير شعب نسبت به تكميل مدارك و رفع انسداد حساب خود اقدام مي‌نمايند.

4-     اسكن امضاء : برخي از سهامداران محترم تمايل به برداشت از حساب خود از طريق دفترچه پس‌انداز يا فيش بانكي دارند، ليكن با توجه به اينكه امضاء اين عزيزان ممكن است در سيستم بانكي ثبت نشده باشد اين امكان براي آنها وجود ندارد لذا جهت رفع اين مشكل نيز مي‌توانند به بانك ‌كشاورزي شعبه ميدان احمدآباد مراجعه و ضمن تكميل فرم مربوطه نسبت به ثبت امضاء خود در سيستم بانكي اقدام نمايند.     

 

·         درخصوص سهامداران خارج از اصفهان يك نسخه از فرم بانكي مربوط به ثبت اطلاعات فردي و گواهي امضاء به پيوست مي‌باشد كه مي‌توانند با تكميل و ارسال آن از طريق يكي از شعب بانك كشاورزي سراسر كشور به بانك كشاورزي شعبه ميدان احمدآباد اصفهان (كد2697) از طريق فاكس يا ايميل (توسط متصدي بانك مبدأ) نسبت به اين امر اقدام نمايند.

5-     پرينت حساب : با توجه به اينكه واريز سود سهام در اين شركت منظم و به صورت فراگير و تجمعي انجام مي‌گيرد و پس از واريز، مراتب از طريق پيامك به اطلاع سهامداران محترم مي‌رسد لذا در صورتي كه سهامدار محترمي نسبت به واريز سود سهام خود اطمينان حاصل نكرده است مي‌تواند با مراجعه به يكي از شعب بانك كشاورزي و دريافت پرينت گردش حساب خود (طي دورة مورد نظر) مراتب را از طريق امور سهام پيگيري نمايد.

·         بديهي است بدون ارائه پرينت بانكي گردش حساب، امكان رسيدگي به اين موضوع وجود ندارد.

6-     تكميل اطلاعات فردي : نظر به اينكه ثبت اطلاعات فردي بخش عمده‌اي از سهامداران محترم اين شركت در سالهاي گذشته صورت گرفته و احتمال تغيير آن طي اين سالها وجود داشته، لذا لازم است سهامداران محترم با تكميل فرم اطلاعات فردي (در ‌قسمت امور سهامداران سايت) نسبت به تكميل اطلاعات فردي خود نزد شركت اقدام نمايند. مواردي نظير تغيير آدرس، تلفن و ثبت شماره ‌ملي از الزامات اين امر مي‌باشد.

 

در همين راستا شايان ذكر است، با توجه به اينكه برخي از موارد نظير واريز سود سهام و... از طريق پيامك اطلاع‌رساني مي‌شود لازم است سهامداران طي تماس تلفني با واحد سهام يا به صورت حضوري نسبت به ثبت شماره همراه خود در سيستم سهام اقدام نمايند.

همچنين نظر به تعداد زياد سهامداران اين شركت، امكان اطلاع‌رساني از طريق تماس تلفني يا ارسال نامه وجود ندارد و عمده موارد از طريق سايت شركت اطلاع‌رساني مي‌گردد، لذا از سهامداران محترم تقاضا مي‌شود كه از سايت شركت بيشتر بازديد فرمايند.

ذكر اين نكته ضروري است كه سيستم تلفن گوياي شركت نيز در همه ساعات شبانه‌ روز آماده پاسخگوئي به سهامداران محترم مي‌باشد.

 

تلفن امور سهام : 03132121445

         تلفن گويا : 03132121422

www.samangostar.com

آدرس امور سهام : ميدان امام‌حسين (ع) –  ارگ عظيم جهان‌نما -  طبقه اول –  واحد 121