ENGLISH| چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
شرکت سامان اسکان نقش جهان
شرکت سامان اسکان نقش جهان که قبلا تحت نام لیزینگ ساختمان سپاهان ایفای نقش می نمود فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ و در پی تغییرات به عمل آمده در ساختار سازمانی شرکت مادر آغاز نمود. این شرکت ماموریت دارد علاوه بر طراحی و اجرای پروژه های انبوه سازی، راهسازی و عمران شهری، بازاریابی و فروش واحدهای ساختمانی قابل عرضه به مشتریان را نیز به انجام برساند. هم چنین سرمایه گذاری در خرید، تفکیک، آماده سازی و فروش املاک به عنوان یکی دیگر از مأموریت های اصلی سامان گستر بر پایه همکاری تیمی و مشترک میان سامان اسکان نقش جهان، مدیریت املاک و مستغلات و مدیریت فروش در شرکت مادر به اجرا در می آید.
از دیگر فعالیت های شرکت سامان اسکان نقش جهان ، تغییر سبد پروژه های شرکت و افزایش سهم خود از بازارهای خارجی، افزایش سالانه سطح در دست ساخت، صدور خدمات فنی و مهندسی از طریق حضور در بازارهای خارجی، توسعه بکارگیری روشهای ساخت صنعتی و جایگزینی آن با روشهای سنتی ساخت و ساز، توسعه فعالیتهای شرکت در قالب انعقاد قراردادهای پیمانکاری و مشارکتی از جمله فعالیت استراتژیک در حوزه عملیاتی است.
این شرکت در حوزه بازاریابی و فروش نیز مطالعه مستمر بازار و ارزیابی نیاز مشتریان جهت تعریف پروژه های جدید، ارتباط مستمر با مشتریان ، پس از فروش، جهت ارزیابی رضایتمندی آنان از کیفیت محصول و بهره‌گیری از روشهای نوین در اطلاع رسانی و معرفی پروژه ها، اصلاح ساختار قراردادهای پیش فروش و فروش محصول با رعایت کامل حقوق مشتریان، جایگزینی مدلهای جدید فروش و خدمات پس از فروش را در دستور کار قرار داده است.
افزایش سهم بازار و فروش، توسعه و افزایش درآمد، رهبری هزینه و قیمت تمام شده محصولات، تحقق بودجه و تامین انتظارات ذینفعان از اهداف شرکت سامان اسکان نقش جهان است.
Copyright © 2018 by samangostar All Rights Reserved Designed & Powered by Ravian