ENGLISH| شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱
شرکت سامان اسکان نقش جهان
شرکت سامان اسکان نقش جهان که قبلا تحت نام لیزینگ ساختمان سپاهان ایفای نقش می نمود فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ و در پی تغییرات به عمل آمده در ساختار سازمانی شرکت مادر آغاز نمود. این شرکت ماموریت دارد علاوه بر طراحی و اجرای پروژه های انبوه سازی، راهسازی و عمران شهری، بازاریابی و فروش واحدهای ساختمانی قابل عرضه به مشتریان را نیز به انجام برساند. هم چنین سرمایه گذاری در خرید، تفکیک، آماده سازی و فروش املاک به عنوان یکی دیگر از مأموریت های اصلی سامان گستر بر پایه همکاری تیمی و مشترک میان سامان اسکان نقش جهان، مدیریت املاک و مستغلات و مدیریت فروش در شرکت مادر به اجرا در می آید.
از دیگر فعالیت های شرکت سامان اسکان نقش جهان ، تغییر سبد پروژه های شرکت و افزایش سهم خود از بازارهای خارجی، افزایش سالانه سطح در دست ساخت، صدور خدمات فنی و مهندسی از طریق حضور در بازارهای خارجی، توسعه بکارگیری روشهای ساخت صنعتی و جایگزینی آن با روشهای سنتی ساخت و ساز، توسعه فعالیتهای شرکت در قالب انعقاد قراردادهای پیمانکاری و مشارکتی از جمله فعالیت استراتژیک در حوزه عملیاتی است.
این شرکت در حوزه بازاریابی و فروش نیز مطالعه مستمر بازار و ارزیابی نیاز مشتریان جهت تعریف پروژه های جدید، ارتباط مستمر با مشتریان ، پس از فروش، جهت ارزیابی رضایتمندی آنان از کیفیت محصول و بهره‌گیری از روشهای نوین در اطلاع رسانی و معرفی پروژه ها، اصلاح ساختار قراردادهای پیش فروش و فروش محصول با رعایت کامل حقوق مشتریان، جایگزینی مدلهای جدید فروش و خدمات پس از فروش را در دستور کار قرار داده است.
افزایش سهم بازار و فروش، توسعه و افزایش درآمد، رهبری هزینه و قیمت تمام شده محصولات، تحقق بودجه و تامین انتظارات ذینفعان از اهداف شرکت سامان اسکان نقش جهان است.
Copyright © 2018 by samangostar All Rights Reserved Designed & Powered by Ravian