ENGLISH| چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
شرکت مدبران صنعت سامان گستر
در سال 1384 کنسرسیومی با هدف جذب سرمايه گذاري خارجي ، جذب دانش فني با مشاركت شرکت‌های تولیدی تحقیقاتی ایکاد ، Sapura و I.S.Gostar مالزی تشکیل شد و شرکت فنرسازان به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه شركت سامان‌گستر اصفهان تأسیس شد.
این شرکت در فاصله سالهاي 84 تا 90 تحت نام فنرسازان با توليد قطعات خودرو ،طرف قرارداد شركت‌هاي ايران خودرو و سايپا و گروه بهمن به فعالیت خود ادامه داد.
در سـال 91 درمجمـع عمومي ، به خاطـر مشـكلاتي كه در صنعت خودرو داخلي پديدار شد ، شرح وظايف شركت در اساسنامه متناسب با تكنولوژي روز تغيير يافت و كارشناسان و مديران خبره فنرسازان بر مبناي يك شركت دانش بنيان فعاليت‌هاي خود را با نام شركت مدبران صنعت تداوم بخشيدند و متناسب با نيازهاي روز كشور ، شركت را به سمت يك مجموعه دانش بنيان برنامـه ريزي كردند .
❖ تولید قطعات خودرو با مشارکت ساپورای مالزی
❖ صنایع بازیافت
❖ صنایع مرتبط با انرژی های نو
❖ مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی
در بخش مشاوره های صنعتی تا کنون این تحقیقات انجام شده و گزارش های آن به مراجع سفارش دهنده تسلیم شده است:
❖ طرح جایگزینی لامپ های LED در اماکن عمومی وتهیه توجیه اقتصادی آن
❖ طرح بازیافت لاستیک های فرسوده و تولید رزین لاستیک
❖ طرح احداث کارخانه آب معدنی
❖ طراحی و ساخت جاروهای خیابانی با مکانیزم غیر مکش
تغییر ساختار شرکت از حالت ایستا و تک محصولی به شرکتی منعطف و به هنگام باعث شده تا مدیران شرکت برای پذیرش سفارشات گوناگون آمادگی داشته باشند و پایبند تولیدات کارخانه ای صرف نباشند در همین راستا مشارکت با دیگر شرکت های دانش بنیان و اجرائی کردن ایده های علمی به تولیدات صنعتی در دستور کار شرکت می باشد.
سامانه گندزدائی BEHSACO Sanitizer
در حال حاضر شرکت مدبران صنعت سامان گستر با مشارکت با شرکت علمی تحقیقاتی بهین آب زنده رود ، تولید دستگاههای BEHSACOSanitizer را شروع کرده و مسئولیت بزرگی را در تبدیل یک ایده اثبات شده علمی به تولید صنعتی بر عهده گرفته است.
سامانه بهداشتی کننده BEHSACO Sanitizer تولید مشترک این شرکت و شرکت مهندسین مشاور و تحقیقات بهین آب زنده رود مبتنی بر متد الکتروشیمی و به روش الکترولیز نمک طعام می باشد. این سامانه قادر است محلول مولتی اکسیدانی تولید نماید که حاوی هفت ماده گندزدای قوی و مؤثر بوده و دارای کاربردهای متنوع و منحصر به فرد می باشد مواد گندزدای این محلول عبارتند از: ازن، آب اکسیژنه، اسید هیپوکلریت سدیم، اکسیژن محلول و کلر مولکولی محلول که به نسبت های مختلف در محلول موجود و هر یک علاوه بر اثرات خاص و ویژه خود بر طیف متنوعی از باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها، بیوفیلم، تخم انگل و غیره، باعث افزایش قدرت سینرژیک یکدیگر شده بطوری که از قدرت و سرعت گندزدایی غیرقابل مقایسه با سایر گندزداها برخوردار است.
این محلول می تواند برای گندزدایی آب استخر، جکوزی و کلیه حوضچه های شنا استفاده گردد و نسبت به کلر خواص بهتری داشته و علاوه بر آن توجیه اقتصادی مناسبی نیز برای مجموعه ایجاد نماید. سامانه BEHSACO Sanitizer در حداقل ابعاد ممکن و با کلیه امکانات به صورت یک مجموعه طراحی و ساخته شده است و دارای مشخصات فنی زیر می باشد:
1 -بدنه تمام استیل با پایه مناسب
2 -دارای سختی گیر 3000 گرین با احیای اتوماتیک
3 -دارای دوزینگ پمپ در داخل دستگاه با قدرت 5 لیتر 7 بار
4 -ظرفیت تولید 1200 گرم مولتی اکسیدان در روز
5 -مخازن نمک و ذخیره مولتی اکسیدان در داخل دستگاه
6 -سیستم کنترلی هوشمند با استفاده از PLC و HMI
7 -دارای نرم افزار پیشرفته نصب و تنظیمات کارخانه ای
8 -برق مورد نیاز تک فاز 5 آمپر
9 -امکان اتصال دوزینگ پمپ اضافی در خارج سامانه
این دستگاه دارای یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است.
فعالیت‌های جدید از گندزدایی آب شرب پادگان‌ها شروع شد و سپس دامنه آن به سایر فعالیت‌ها در بخش های بهداشتی توسعه پیدا کرد. در حال حاضر عمده دامداری‌ها و همچنین طیور، استخرها،سایت‌های آب شرب، هتل‌ها و... از سامانه‌های گندزدا و ضدعفونی کننده بهساکو استفاده می‌کنند.
مدبران صنعت در نظر دارد تا طی سال‌های آینده شرکت خود را منعطف تر از گذشته کرده تا بتواند برای پذیرش سفارش های گوناگون آماده و با این کار شرکت سامان گستر را به شرکتی چندوجحی بدل کند و تنها به تولیدات کارخانه‌ای محدود نباشد. به همین دلیل سعی کرده است تا مشارکت و تعامل با شرکت‌های دانش بنیان را در دستور کار قرار دهد و ایده‌های علمی آنها را به مرحله اجرا درآورد این شرکت در واقع حلقه مفقوده میان صنعت و دانشگاه را احیا خواهد کرد.
مدبران صنعت در نظر دارد تا طرح‌های دارای توجیه اقتصادی را با هماهنگی شرکت های دانش بنیان اجرایی و از نظر اقتصادی بهینه عمل کنند.

آدرس وب سایت اختصاصی شرکت : 
Copyright © 2018 by samangostar All Rights Reserved Designed & Powered by Ravian