ENGLISH| يکشنبه ۶ فروردين ۱۴۰۲
شرکت پردیس ساخت سپاهان
شرکت ساختمانی پردیس ساخت سپاهان به عنوان یکی از اولین شرکت های سامان گستر فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ با اجرای ارگ عظیم جهان نما به مساحت ۹۰۰۰۰ متر مربع در مرکز تاریخی اصفهان - میدان امام حسین آغاز نمود. این شرکت به دلیل کسب تجارت فنی، اجرایی و مدیریتی کافی در حوزه ساختمان و عمران شهری و برخورداری از تیم ورزیده و ماشین آلات متعدد و پیشرفته علاوه بر ساخت پروژه های مختلف ساختمانی با کاربری های مسکونی، تجاری، خدماتی و فرهنگی بخش مهمی از رسالت سازمانی خود را طراحی و اجرای پروژه های عمران شهری شامل پارکینگ، بزرگراه، پل ها و تقاطع های غیر هم سطح قرار داده است.
شرکت پردیس ساخت به عنوان شرکت تخصصی و فعال در صنعت ساختمان، چشم‌انداز فعالیت‌های خود را یکی از شرکت‌های برتر ساختمانی در استان عنوان کرده است که در این صنعت به خصوص در حوزه ساخت پروژه‌های خاص با کاربری تجاری و اداری (نیچ مارکت‌ها) قرار داده و خط مشی مدیریت سرمایه‌گذاری‌های خود را در راستای تحقق این هدف برنامه‌ریزی نموده است. شرکت پردیس ساخت با هدف ارزش‌آفرینی برای سهامداران، مشتریان و خریداران، شرکت سامان گستر سعی دارد با ایجاد برند خوش‌نام در راستای بالا بردن سود سهامداران و حفظ آرامش فکری و منافع مشتریان و خریداران با طراحی، ساخت و اجرای پروژه‌های ویژه با کاربری‌های خاص از جمله پروژه‌هایی با کاربری‌های تجاری، اداری و خدماتی برای گروه‌های خاص بتواند جایگاه کل شرکت را ارتقا بخشد. از سوی دیگر تقویت برند شرکت و تبدیل شدن به نام تجاری معتبر در صنعت ساختمان (برندسازی)، جذب مشارکت داخلی و خارجی در زمینه‌های سرمایه‌گذاری و فنی-مهندسی.
و جذب بیشتر نیروهای متخصص به‌همراه ارتقاء و اشاعه دانش سازمانی از طریق آموزش‌های هدفمند. تنوع جغرافیایی در ساخت با حفظ تمرکز بر مزیت‌های رقابتی موجود. ایجاد درآمد و کسب سود پاک با سرمایه‌گذاری مناسب به منظور تقویت بنیه مالی و حفظ حقوق صاحبان سهام نیز از دیگر فعالیت های این شرکت خواهد بود. حفظ، نگهداری و استفاده بهینه از منابع، امکانات و استعدادهای عمرانی و اقتصادی موجود و توسعه سهم شرکت در راستای زمینه‌سازی برای رفاه انسانی و حفاظت از محیط زیست از دیگر فعالیت‌های این شرکت برای آینده است.
Copyright © 2018 by samangostar All Rights Reserved Designed & Powered by Ravian